tel: (67) 255 44 85

ul. Księdza Kanonika Thiela 3, 64-700 Czarnków, woj. wielkopolskie

Menu

Metropolis, czyli połączenie oryginalnego włoskiego designu z wytrzymałością i trwałością powierzchni kwarcowych

Najodporniejszy materiał do wszechstronnego zastosowania

Nowe wzory konglomeratu marmurowego


Najważniejszy cel firmy Vertimar

Chcąc sprostać wyzwaniom stawianym przez klientów oferujemy kompleksową obsługę w zakresie realizacji blatów kuchennych, łazienkowych, schodów oraz pozostałych inwestycji związanych  z branżą kamieniarstwa budowlanego.
Oferujemy szeroką paletę materiałów, łączących w sobie  piękno kamienia naturalnego oraz wysoką jakość.
Nieustanny rozwój i innowacyjne rozwiązania pozwalają nam spełniać niemal każde Państwa oczekiwania.

Vertimar na Targach BUDMA 2015

Po raz pierwszy w historii naszej firmy braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa tzw. Budma. Goście mieli okazję w szczególności poznać naszą ofertę związaną z paletą dostępnych wzorów konglomeratu kwarcowego oraz granitu. Największym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się ekspozycyjny blat kuchenny, który swój urok zawdzięczał nowej kolekcji konglomeratu kwarcowego – METROPOLIS DARK. Materiał ten oferowany jest przez włoskiego producenta kamienia naturalnego SANTAMARGHERITA. BUDMA pozwoliła nam przede wszystkim na spotkanie z potencjalnymi klientami oraz  przedstawicielami branży budowlanej.

 

Vertimar w gronie przedsiębiorstw FairPlay

Nasza firma została wyróżniona Certyfikatem FairPlay. Dzięki temu zaliczamy się do prestiżowego grona firm, które charakteryzują się nienaganną polityką działania, dbałością o jakość wytwarzanych produktów i obsługę swoich klientów.

 

Zakład kamieniarski Vertimar w Poznaniu

Ponieważ chcemy być konkurencyjni na rynku, to stale poszerzamy ofertę produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Jako zakład kamieniarskichcemy dostarczać klientom wysokiej jakości wyroby z kamienia naturalnego. Oferujemy również produkty na konkretne zamówienie naszych klientów. Wykonujemblaty kuchenneparapety oraz schody w dowolnie wybranym przez klienta wzorze, kolorze oraz rozmiarze. Dzięki temu będą mogli Państwo urządzić swoje wnętrza według własnego pomysłu oraz indywidualnego gustu. Zastosowanie blatów oraz parapetów z granitu lub konglomeratu kwarcowego, z pewnością każdemu wnętrzu nada odrobinę luksusu oraz wysmakowanej elegancji.

Facebook Twitter Google+ Pinterest