tel: (67) 255 44 85

ul. Księdza Kanonika Thiela 3, 64-700 Czarnków, woj. wielkopolskie

Menu

Blaty kuchenne granitowe Poznań

Blaty kuchenne granitowe PoznańBlaty kuchenne Poznań oraz blaty granitowe instalowane w domach, zwłaszcza w kuchniach charakteryzuje niepowtarzalne piękno. Zastosowanie szlachetnego w wyglądzie kamienia dodaje wnętrzu prestiżu i elegancji. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo rozwiązania wystroju kuchni, które powinny zadowolić każdego klienta.

Tego rodzaju produkty charakteryzują się trwałością i łatwością czyszczenia, dzięki czemu stanowią doskonałą ozdobę każdej kuchni na wiele lat. To właśnie niespotykana trwałość przemawia za tym, aby wybrać blat kuchenny wykonany z granitu.

Proponowane przez nas blaty z granitu są odporne na chemikalia i kwasy zawarte w środkach spożywczych, dzięki czemu idealnie nadają się do kuchni. Dodatkowo nie chłoną wody i nie absorbują temperatury, są niepalne i żaroodporne. Dzięki temu, że są łatwe w czyszczeniu, to z powodzeniem można używać blatu granitowego jak powierzchni roboczej. Produkcją blatów kuchennych zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu mogą być Państwo pewni wysokiej jakości naszych wyrobów.

Stosowane materiały: marmur, konglomerat marmurowy, granit

Nie tylko blaty kuchenne granitowe!

Zobacz materiały z jakich wykonujemy blaty kuchenne (kliknij na wybrany materiał):

  1. Konglomerat kwarcowy
  2. Granit

Blaty kuchenne - REALIZACJE

Poniżej realizacje: blaty kuchenne, blaty granitowe, blaty z konglomeratu marmurowego, etc.

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest