tel: (67) 255 44 85

ul. Księdza Kanonika Thiela 3, 64-700 Czarnków, woj. wielkopolskie

Menu

blaty kuchenne kwarcowe Poznań

Blaty kuchenne kwarcowe Poznań

blaty kuchenne kwarcoweOferowane Państwu przez naszą firmę blaty kuchennewykonane z konglomeratu kwarcowego, charakteryzują się przede wszystkim powierzchnią o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, a także zarysowania

Jednocześnie minimalny stopień chłonności tego materiału, pozwala na codzienne korzystanie z blatów kwarcowych, nie wymagając przeprowadzania dodatkowych czynności konserwujących.

Materiał ten cieszy się coraz większą popularnością jako materiał przeznaczony do produkcji blatów kuchennych.

Właściwości powierzchni konglomeratu kwarcowego zapewniają bezpieczeństwo podczas kontaktu z żywnością.

Kwarcyt, jako materiał gwarantuje nieograniczoną wytrzymałość na ścieranie. Użytkowanie noży w codziennych pracach związanych z przygotowywaniem potraw w żaden sposób nie powoduje uszkodzenia tafli, dzięki czemu blat kuchenny wykonany z konglomeratu kwarcowego przez wiele lat będzie spełniał swoje zadanie i zachowywał doskonały wygląd. Ponadto blaty kuchenne z kwarcu są odporne na wszelkiego rodzaju brud, który nie wnika wewnątrz materiału,stwarzając blat całkowicie sterylny.

W ofercie firmy VERTIMAR znajdą Państwo blaty kuchenne wykonane z najwyższej jakości kwarcu. Wykorzystywany materiał pochodzi od włoskiego producenta konglomeratów kwarcowych Santa Margherita, z którym współpraca prowadzona jest od kilku lat. Ciągły rozwój i poszerzanie dostępnych wzorów poprzez włoską firmę Santa Margherita sprawia, że z roku na rok spełniamy wymagania i oczekiwania coraz większej ilości naszych Klientów.

Oferowany przez nas konglomerat kwarcowy występuje w różnorodnych kolorach, dlatego każdy Klient może znaleźć wzór odpowiadający Jego oczekiwaniom.  Kwarcyt, który stosowany jest do produkcji blatów kuchennych, składa się w 93% z kwarcu naturalnego (piasku kwarcowego), wymieszanego z drobną ilością żywicy poliestrowej oraz kolorowych pigmentów.  Dzięki temu uzyskiwana jest niepowtarzalna struktura i oryginalny kolor. Zastosowanie takiej proporcji składników, składających się na gotowy wyrób, pozwala uzyskać twardy i odporny na uszkodzenia kwarc.

Blaty kwarcowe - REALIZACJE

Poniżej realizacje: blaty kwarcowe.

Facebook Twitter Google+ Pinterest