tel: (67) 255 44 85

ul. Księdza Kanonika Thiela 3, 64-700 Czarnków, woj. wielkopolskie

Menu

blaty łazienkowe poznań

Blaty łazienkowe Poznań

blaty łazienkowe poznań 1Blaty łazienkowe instalowane w domach, hotelach, restauracjach i sklepach, charakteryzuje niepowtarzalne piękno. Zastosowanie szlachetnego w wyglądzie kamienia dodaje wnętrzu prestiżu i elegancji. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo rozwiązania wystroju łazienki, które powinno zadowolić każdego klienta.

Blaty łazienkowe dostępne w ofercie firmy VERTIMAR, to najwyższej jakości blaty wykonane ze specjalnie selekcjonowanego kamienia naturalnego takiego jak granit oraz marmur. Posiadamy szeroka gamę kolorystyczną blatów łazienkowych, co umożliwia naszym klientom dobranie blatu do koloru oraz stylu swojej łazienki.

Dzięki zastosowaniu blatu łazienkowego w stalowych odcieniach marmuru lub granitu, można dodać niemal każdej łazience elegancji i prestiżowego wyglądu. Szeroki wybór blatów łazienkowych w różnych odcieniach i o różnych fakturach z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Blaty łazienkowe wykonane z kamienia naturalnego cechuje bardzo wysoka trwałość, a także niespotykana łatwość utrzymania ich w czystości. Jest to szczególnie ważne w przypadku blatów, które zostały przystosowane do roli półek. Dzięki temu, że są trwałe i odporne na chemikalia oraz kwasy zawarte w środkach do mycia można je z powodzeniem stosować pod prysznicem lub nad wanną.

Stosowane materiały: marmur, konglomerat marmurowy, granit.

Blaty łazienkowe - materiały

Zobacz materiały z jakich wykonujemy blaty łazienkowe (kliknij na wybrany materiał):

  1. Konglomerat
  2. Granit
  3. Marmur

Blaty łazienkowe - REALIZACJE

Poniżej realizacje: blaty łazienkowe z marmuru, blaty łazienkowe z konglomeratublaty łazienkowe marmurowe, etc.

Facebook Twitter Google+ Pinterest