tel: (67) 255 44 85

ul. Księdza Kanonika Thiela 3, 64-700 Czarnków, woj. wielkopolskie

Menu

parapety-granitowe-poznań

Parapety granitowe Poznań

parapety granitowe poznań Doskonałą oprawę i wykończenie okien stanowią parapety z kamienia, a największym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się parapety granitowe.

Parapety z granitu oferowane w firmie VERTIMAR, to elementy wykonane ze specjalnie selekcjonowanego kamienia, jaki dostarczany jest do naszej firmy od największego wydobywcy granitu na świecie. Zastosowanie parapetu z granitu z pewnością podniesie prestiż każdego domu, dodatkowo sprawi, że będzie on wyglądał wytwornie i elegancko.

Dzięki zastosowaniu granitu, jako materiału do produkcji parapetów, można otrzymać piękny i elegancko wyglądający kamień, który jednocześnie jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Parapety wykonane z granitu można stosować zarówno, jako parapety wewnętrzne jak i parapety zewnętrzne. Granit, to materiał odporny na opady atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury oraz na szkodliwe działanie promieni słonecznych, które zwykle niszczą materiały syntetyczne. Dlatego zastosowanie parapetów z granitu, to dobra inwestycja.

Dlaczego właśnie parapety granitowe?

Parapety granitowe zawsze można dopasować do rodzaju okien, koloru ścian, stylu i wyposażenia wnętrza. Doskonale harmonizują ze wszystkimi elementami wystroju i są naturalną ozdobą domu.

Parapety granitowe można stosować zarówno jako parapety wewnętrzne jak i zewnętrzne. Granit odporny jest na opady atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury oraz na szkodliwe działanie promieni słonecznych.
W naszej ofercie znajdą Państwo materiały gwarantujące trwałość produktu i zachowanie jego estetycznego wyglądu przez długi czas.
Dzięki zastosowaniu granitu jako materiału do produkcji parapetów, można otrzymać piękny i elegancko wyglądający kamień, który jednocześnie jest odporny na działanie czynników zewnętrznych.

Parapety z granitu oferowane w firmie VERTIMAR, to elementy wykonane ze specjalnie selekcjonowanego kamienia, jaki dostarczany jest do naszej firmy od największego wydobywcy granitu na świecie. Zastosowanie parapetu z granitu z pewnością podniesie prestiż każdego domu, dodatkowo sprawi, że będzie on wyglądał wytwornie i elegancko.

Dzięki zastosowaniu granitu, jako materiału do produkcji parapetów, można otrzymać piękny i elegancko wyglądający kamień, który jednocześnie jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Parapety wykonane z granitu można stosować zarówno, jako parapety wewnętrzne jak i parapety zewnętrzne. Granit, to materiał odporny na opady atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury oraz na szkodliwe działanie promieni słonecznych, które zwykle niszczą materiały syntetyczne. Dlatego zastosowanie parapetów z granitu, to dobra inwestycja.

Parapety granitowe dostępne są w bogatej gamie kolorów.

Zobacz wzory: granit

Nie tylko parapety granitowe!

Aby zobaczyć realizacje parapetów z innych materiałów kliknij tutaj: parapety.

Parapety granitowe - REALIZACJE Vertimar...

Poniżej realizacje: parapety granitowe

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest