tel: (67) 255 44 85

ul. Księdza Kanonika Thiela 3, 64-700 Czarnków, woj. wielkopolskie

Menu

parapety-konglomerat-(z-konglomeratu-marmurowego)-poznan

Parapety konglomerat (z konglomeratu marmurowego) Poznań

Parapety z konglomeratu można dopasować do rodzaju okien, koloru ścian, stylu i wyposażenia wnętrza. Doskonale harmonizują ze wszystkimi elementami wystroju i są naturalną ozdobą domu.Doskonałą oprawę i wykończenie okien stanowią parapety z konglomeratu (parapety konglomerat) W ofercie firmy VERTIMAR znajdują się parapety wykonane z konglomeratu marmurowego, które można dopasować do rodzaju okien, koloru ścian, stylu, a także wyposażenia wnętrza. Dodatkowo niezwykle łatwo dopasować je do elementów wystroju pomieszczenia oraz są naturalną ozdobą domu. Parapety z konglomeratu stosowane są wewnątrz pomieszczeń. Jednak ich budowa, składająca się z odłamków naturalnego marmuru dokładnie wyselekcjonowanego (około 95%), łączonych przy pomocy żywicy, stwarza bardzo odporny i wytrzymały materiał, który pod względem właściwości technicznych jest lepszy od materiału naturalnego, czyli marmuru lub kwarcu. Parapety z konglomeratu marmurowego dostępne są w bogatej gamie kolorów i oferowane w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Parapety z konglomeratu stosowane są do wewnątrz. Jednak ich budowa, składająca się z odłamków naturalnego marmuru dokładnie wyselekcjonowanego (około 95%), łączonych przy pomocy żywicy, stwarza bardzo odborny i wytrzymały materiał, który pod względem właściwości technicznych jest lepszy od materiału naturalnego, czyli marmuru lub kwarcu.

Parapety z konglomeratu marmurowego dostępne są w bogatej gamie kolorów i atrakcyjnej cenie.Parapety z konglomeratu marmurowego - REALIZACJE Vertimar... 

Poniżej realizacje: parapety konglomerat, parapety z konglomeratu marmurowego , etc.

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Parapety z konglomeratu