tel: (67) 255 44 85

ul. Księdza Kanonika Thiela 3, 64-700 Czarnków, woj. wielkopolskie

Menu

parapety zewnętrzne i wewnętrzne Poznań

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne Poznań

parapety zewnętrzne i wewnętrzneParapety zewnętrzne i parapety wewnętrzne dostępne w ofercie firmy VERTIMAR, to wysokiej jakości elementy dekoracyjno-użytkowe wykonane z kamienia naturalnego. Parapety wykonane z marmuru lub granitu, to doskonała oprawa i wykończenie okien oraz wnętrz. Parapety oferowane przez naszą firmę z powodzeniem można dopasować do wszelkiego rodzaju okien, koloru ścian, stylu i wyposażenia wnętrza. Doskonale współgrają ze wszystkimi elementami wystroju i są naturalną ozdobą każdego domu..

Parapety zewnętrzne Poznań

Różnorodność barw oraz bogactwo wzorów kamieni pozwala na dobór parapetów do kolorystyki i wyglądu zewnętrznego budynku. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały gwarantujące trwałość produktu i zachowanie jego estetycznego wyglądu przez długi czas

Parapety zewnętrzne produkowane są z granitu materiału nienasiąkliwego, odpornego na opady atmosferyczne oraz wysokie i niskie temperatury, a także na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Realizacje parapetów granitowych można zobaczyć na końcu tego artykułu: Parapety granitowe.

Parapety zewnętrzne - zobacz wzory: Granit

Parapety wewnętrzne Poznań

Parapety wewnętrzne zostały tak dobrane, że standaryzacja materiałów, wymiarów i obróbki ułatwia konfigurację z oknem. Parapety wewnętrzne dostępne są w bogatej gamie kolorów i atrakcyjnej cenie.

Parapety wewnetrzne wykonujemy glownie z konglomeratu i marmuru, aby zobaczyc realizacje z tych poszczegolnych materialow nalezy przejsc do artykulow: Parapety marmurowe lub parapety konglomerat

Parapety wewnętrzne - zobacz wzory:

  1. Konglomerat
  2. Marmur

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne (marmurowe, granitowe, z konglomeratu) - REALIZACJE WSZYSTKICH PARAPETOW

Poniżej realizacje: parapety wewnętrzne, parapety wewnętrzne, parapety granitowe, parapety marmurowe, parapety z konglomeratu.
Aby zobaczyć zdjęcia parapetów z poszczególnych materiałów należy przejść do odpowiedniego artykułu, wybierając odpowiednia pozycje z bocznego menu.

Facebook Twitter Google+ Pinterest