tel: (67) 255 44 85

ul. Księdza Kanonika Thiela 3, 64-700 Czarnków, woj. wielkopolskie

Menu

Blaty, parapety, schody z granitu, marmuru, kwarcytu

od firmy VERTIMAR - Poznań, Piła, Czarnków

Granitowe blaty kuchenne parapety schody Poznań

Firma VERTIMAR, to profesjonalne przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości elementów wykonanych z najwyższej jakości kamieni naturalnych. Specjalizujemy się w obróbce konglomeratu marmurowego, marmuru oraz granitu. Od wielu lat produkujemy parapetyblatyschody iobudowy granitowemarmurowe, a także z konglomeratu kwarcowego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak wyszukać najwyższej jakości kamień o niepowtarzalnym odcieniu i strukturze, dlatego nasze wyroby są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Specjalizujemy się w produkcji elementów wyposażenia wnętrz. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, a także pasji, wytwarzamy blaty kuchenne,gastronomiczne łazienkoweparapety wewnętrzne i zewnętrzneschody granitowemarmurowez konglomeratu oraz obudowy kominkowe, które nie tylko są funkcjonalne, ale także piękne. Posiadamy bogate doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego, a także w produkcji kamiennych elementów budowlanych oraz w ich montażu i konserwacji. Dzięki tym cechom, dostarczamy naszym klientom kompletną usługę, która dostosowana jest do ich indywidualnych potrzeb. Posiadamy w stałej ofercie: blaty kuchenne granitoweblaty z kwarcytublaty z konglomeratu kwarcowego oraz parapety granitowe i schody.

Gwarancja na blaty, schody, parapety, etc. !

Wszystkie wyroby i usługi firmy VERTIMAR objęte są gwarancją !

Konkurencyjne ceny

Bezpośrednia współpraca jaką podjęliśmy z największymi na świecie hurtowniami kamienia zapewnia nam najwyższą jakość materiału, bogatą ofertę gatunkową i kolorystyczną oraz konkurencyjne ceny. Nowoczesny sprzęt i maszyny zapewniają dokładne cięcie kamienia, różnorodną obróbkę i fakturę wykończenia powierzchni. Wszystkie nasze wyroby i usługi objęte są gwarancją.

Facebook Twitter Google+ Pinterest